Dystrybucja i kontakt: kupuje@nowamatura.edu.pl Telefon: 512 514 515
Nowa edycja Zbiorów Witowskiego Matura 2015
Układ Okresowy OKE
Akademie Medyczne w Polsce
Akademie Medyczne w Polsce
Arkusze egzaminacyjne
Arkusze egzaminacyjne chemia

Rekrutacja na AM w Polsce

MATURA

VIII Ogólnopolska Próbna Matura z Chemii

wtorek - 31 marca 2015 r. godzina 900

 

REGULAMIN

VIII Ogólnopolskiej Próbnej Matury z Chemii:
 

Szanowni Państwo,

po raz ósmy zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Próbnej Maturze z Chemii organizowanej przez Dariusz Witowskiego i Wydawnictwo NOWA MATURA.

Wzorem lat ubiegłych prosimy o uważne wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

     Zgłoszenia przyjmujemy przez miesiąc – od 9 lutego do 8 marca 2015. Termin 8.03  w roku bieżącym, ze względu na dość napięty kalendarz organizacyjno - logistyczny, jest ostateczny i nie będziemy ulegać żadnym prośbom o dopisanie szkoły.

     Szkoły, które brały udział w naszej próbie w ostatnich 5 latach przy zgłaszaniu udziału nie muszą dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów – wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a Państwa szkoła pojawi się w ciągu 24 godzin na liście szkół zgłoszonych i przyjętych do VIII OPMzCh umieszczonej na naszej stronie internetowej w zakładce MATURA.

    Każda „nowa” szkoła, która chce dołączyć do naszego egzaminu, oprócz wypełnienia elektronicznego kwestionariusza zgłoszeniowego, musi wysłać na adres matura@NowaMatura.edu.pl oświadczenie podpisane przez dyrektora szkoła o treści: „oświadczam, że wyrażam zgodę na przeprowadzenie VII OPMzCh w mojej szkole w dniu 31.03.2015, w zgodzie z podanymi zasadami przez organizatora”.

NASZA MATURA JEST tradycyjnie BEZPŁATNA!!!

    Jak co roku, na 2-3 dni przed egzaminem osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie egzaminu (i wskazana w zgłoszeniu) otrzyma potrzebną/zamówioną liczbę arkuszy. Gdyby jakimś cudem brakowało arkuszy – Oficyna wyraża zgodę na ich powielenie.

    Zrobimy wszystko, aby przygotować arkusze na poziomie rozszerzonym zgodnie z zasadami określonymi dla Nowej Matury 2015.

 

Koperty z arkuszami NIE WOLNO OTWIERAĆ aż do dnia egzaminu do godziny 8.50 kiedy to zostaną one rozdane uczniom.

    Z całą mocą informujemy, że gdyby zadania zostały ujawnione (np. w sieci) przed rozpoczęciem egzaminu, podejmiemy natychmiast odpowiednie kroki prawne, a osoby i instytucje, które dopuściły się tego przestępstwa zostaną obarczone kosztami organizacji, które wynoszą 100 tys. zł.

    Proszę pamiętać, że w naszych arkuszach BRAK BRUDNOPISU oraz TABLIC CHEMICZNYCH, dlatego należy uczniom rozdać po jednej kartce formatu A4 oraz tablice matematyczno - biologiczno - chemiczne (do wydrukowania ze strony CKE).
BEZ TABLIC ROZWIĄZANIE NIEKTÓRYCH ZADAŃ BĘDZIE NIEMOŻLIWE!!!

    31 marca 2015 r. w godzinach popołudniowych każdy nauczyciel – egzaminator lub uczeń będzie mógł wydrukować komplet zadań oraz KLUCZ z rozwiązaniami z na naszej stronie www.NowaMatura.edu.pl w zakładce MATURA. Tradycją jest również to, że po umieszczeniu klucza, podobnie jak to dzieje się podczas prac w komisjach maturalnych, reagujemy na Państwa głosy i dopuszczamy korekty klucza.

 

W razie pytań nasi eksperci dyżurują każdego dnia od godz. 15 do 20 pod numerem telefonu 512 514 515

Jeśli akceptują Państwo w całości powyższy Regulamin, mogą Państwo przystąpić do zgłoszenia szkoły, do VIII Ogólnopolskiej Próbnej Matury z Chemii.

Zapraszamy

 

Dariusz Witowski
Jan Sylwester Witowski
Nowa Matura


Na górę strony
2006-2013 © NowaMatura.edu.pl

Obecnie zamówienia realizujemy na bieżąco.           Obecnie zamówieObecnie zamówienia realizujemy na bieżąco.           Obecnie zamówienia realizujemy na bieżąco.           Obecnie zamówienia realizujemy na bieżąco.